Субота, 17.04.2021, 12:30
Cколівське районне управління юстиції  
Львівської області (неофіційний) Скоро відкриття офіційного веб-сайту skolejust.gov.uaГоловна | Мій профіль | Вихід
Ви увійшли як Гість | Група "Гості" | RSS
"">
Меню сайту
Міні-чат
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 98
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

Порядок розгляду запитів на  інформацію

 

 

         Реалізація громадянами України конституційного права на вільний доступ до інформації в Сколівському районному управлінні юстиції здійснюється згідно з вимогами законів України "Про інформацію”, "Про доступ до публічної інформації” та інших нормативно-правових актів.

Організація розгляду запитів на інформацію покладається на відповідальну особу з питань запитів на інформацію в районному управлінні юстиції. Запити на інформацію можуть бути подані в усній чи іншій формі (поштою, за телефоном, факсом, електронною поштою) за вибором запитувача. Заповнення та подання запитів на інформацію здійснюється відповідно до порядку складання, подання запиту на інформацію. Усі запити на інформацію підлягають реєстрації. Діловодство за запитами на інформацію, надісланими поштою, засобами факсимільного зв’язку, переданими до управління іншим способом (усно, за телефоном, факсом, електронною поштою) ведеться відповідальною особою.  Згідно з Інструкцією з діловодства у Сколівському районному управлінні юстиції  реєструються в журналі обліку запитів на публічну інформацію. Запиту присвоюється реєстраційний індекс у форматі, наприклад - 06-36/03, де 06 –номер за напрямком організаційного забезпечення документування та контролю згідно номенклатури справ, 36 – номер справи, в якій зберігається документ, 03 – номер запиту у порядку надходження.

       Діловодство за документами, складеними на виконання запитів на інформацію, ведеться спеціалістом  районного управління юстиції   у встановленому порядку. Термін підготовки відповіді зазначається в журналі реєстрації, але не може перевищувати 5 робочих днів. У разі, якщо запит стосується надання великого обсягу інформації або потребує пошуку інформації серед значної кількості даних, строк розгляду запиту може бути продовжений до 20 робочих днів.

      У випадку надходження запиту на інформацію, необхідної для захисту життя чи свободи особи, відповідь на такий має бути надана не пізніше 48 годин з дня його отримання, відповідальна особа з питань запитів на інформацію перевіряє обґрунтованість визначення запитувачем свого запиту як термінового згідно з положеннями Закону України "Про доступ до публічної інформації” та об’єктивні обставини відповідного запиту. У разі визначення терміновості запиту необґрунтованим, він розглядається в загальному порядку та у відповіді запитувачу окремо зазначаються підстави прийняття такого рішення.

Якщо запит на інформацію стосується сфери повноважень декількох структурних підрозділів районного управління юстиції, відповідальним за підготовку проекту відповіді запитувачу є структурний підрозділ, зазначений першим у резолюції (на нього покладається узагальнення інформації). Начальники відповідних відділів районного управління юстиції несуть персональну відповідальність за організацію розгляду запитів щодо надання публічної інформації згідно з резолюцією та дотримання термінів їх розгляду у відповідному відділі, а також за зміст підготовленого проекту відповіді.

            Контроль за дотриманням термінів розгляду запитів та підготовки проектів відповідей  здійснює відповідальна особа з питань запитів на інформацію, та начальник управління.

         Спеціаліст першої категорії

Сколівського районного

управління юстиції

Радевич В.Ф.

Пошук
Календар
«  Квітень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930
Архів записів
Друзі сайту
PR-CY.ru
Корисні посилання
Корисні ресурси
 
 
 
PR-CY.ru
Copyright MyCorp © 2021
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz